Kurumsal

Firmamız Engin Yalçın tarafından 2007 senesinde İstanbul ili Samandıra ilçesinde faaliyete başlamıştır. Sektöre kullanım faydalarını tanıtımını yaparak gelen talepler neticesinde ürün çeşitliklerini de arttırmaya çalışmıştır.2008 senesinde İstanbul/ İSTOÇ şubesini hizmete açmıştır.

Artan müşteri talepleri doğrultusunda 2020 yılında Esenyurt /Akçaburgaz mağaza-depo hizmete açılmıştır. YPS- YALÇIN PLASTİK SAN.TİC. iş ortaklarımızın ürünlerin "taşınma ve depolanmasını" kolaylaştıran ürün çözümleri sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası arenada “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen YPS- YALÇIN PLASTİK SAN.TİC. farklı sektörlere liderlik eden birçok kuruluşun tedarikçisi olmayı başarmıştır

Sanayi ve Tarım sektörünün her alanda ihtiyaç duyduğu taşıma ve istifleme kasaları, plastik paletler, çöp konteynerleri, avadanlık kutuları ve standları, çekmeceli kutu ve döner dolap standları, Plastik yer döşemeleri vb. muhtelif ürünleri bünyesinde hizmete sunmaktadır.

Firmamız bugün kurumsal veya bireysel olarak ayırt etmeksizin her ölçekte ve ekonominin hemen hemen her sektörüne kapasitesinin çok üstünde performansla “müşteri memnuniyetini” esas alarak hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anında karşılamak için stok bazlı çalışmayı, hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinen YALÇIN PLASTİK sürekli araştırma içinde olup, ürün portföyünü de gelişen teknoloji ile sürekli güncel tutmaktadır.


AMACIMIZ müşteri odaklı çözüm sunmak ve ihtiyaçlarınıza doğru ve zamanında karşılık vermek olup, sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam etmekteyiz.